Algas registreerumine Järvamaa laulu- ja tantsupeole

Foto: Katre Nukka

Täna algas registreerumine maikuus toimuvale Järvamaa laulu- ja tantsupeole „Ma mõtlen, et…“

Kollektiivi saab kirja panna jarva.ee lehel olevate linkide kaudu (tantsurühmad SIIN, koorid SIIN, orkestrid SIIN), samuti leiab sealt infot laulu– ja tantsurepertuaari ja juhendmaterjalide osas ning korraldajate kontaktid.

Järvamaa laulu- ja tantsupidu „Ma mõtlen, et…“ toimub 25. mail Türi lauluväljakul.

Mõtlemine on inimese ainus vabadus, mida ei saa mitte keegi mitte kuidagi piirata. Seekordse teemaga soovivad korraldajad tähtsustada mõtlemist, julgustada inimesi mõtlema, oma mõtteid avaldama ning tuua ka erinevate inimeste mõtted publikuni. Soov on vaadata tulevikku, minna edasi, olla rõõmus, positiivne ja optimistlik. Selle soovi ühe märgina lauldakse ja tantsitakse näiteks seniste pidude lõpus olnud Tuljak hoopis kontserdi avanumbrina.

Korraldajad ootavad peole kõiki Järvamaa laulu- ja tantsukollektiive ning puhkpilliorkestreid. Rahvamuusikutele pakub Türi Kultuurikeskus võimalust peo päeval enne õhtust rongkäiku ja kontserti osaleda kultuurikeskuse kõrval pargis toimuval pillipeol.

Järvamaa laulu- ja tantsupeo „Ma mõtlen, et…“ idee autorid ja lavastajad on Meelika Mikson, Monika Kirss ja Meelis Välimäe. Tantsijate üldjuht on Monika Kirss, lauljate üldjuht Külli Kiivet ja orkestrite üldjuht Peeter Saan.

Peo peakorraldaja on Türi Kultuurikeskus ning toetavad Järvamaa Omavalitsuste Liit, Türi vald ja Eesti Kultuurkapital.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background