41.Tammsaare rahvamatk ootab registreeruma

13/01/2021

Tagasi

40. Tammsaare rahvamatk. Foto: Silja Juursalu

Kui viiruselevik ei takista, toimub järjekorras 41. A. H. Tammsaare-nimeline rahvamatk kohandatud versioonis tänavu 30. jaanuaril.

Matka eest sel aastal osalustasu maksta ei tule. Et matkarajale pääseda, tuleb end aga eelnevalt registreerida. Seda saab teha SIIN.

Kõikide registreerijate vahel loositakse välja auhindu, loosiõnn naeratab kokku 20-le osalejale.

Suurt stardipauku Järva-Madise Wallamaja eest ei anta. Et matkalisi hajutada, saab sedapuhku rajale minna ajavahemikul kell 11–12.

Traditsiooniliselt kulgeb matk läbi Kodru raba (4,5km), kuid soovijad saavad minna ka mööda maanteed Järva-Madiselt Vargamäele (6km).

Ajavahemikul kell 10.30-12.oo toimub ka väliturg. Kauplejail palutakse endast teada anda hiljemalt 24.jaanuariks eda.vespere@gmail.com või telefonil 5344 5322. Kohatasu maksumus on 5 eurot.

Matka sihtpunktis Vargamäel ootab lõpetajaid traditsiooniline kuum supp, tee ja saiake, selleks palutakse matkalistel kaasa võtta täpne raha ehk 3 eurot. Et viirust vältida, pakutakse toitu välitingimustes.

Ka Järva valla 43. A.H.Tammsaare-nimelise kirjanduspreemia laureaat kuulutatakse tänavu välja teisiti. Toimub Facebook Live, kus teavitatakse laureaadist. “Ka Järva valla äpp teavitab kõiki kasutajaid 2021. aasta kirjanduspreemia laureaadist,” lubas Järva vallavalitsuse avalike suhete peaspetsialist Maarja Kauge.

Transport Vargamäelt tagasi Wallamaja juurde toimub vastavalt nõudlusele, bussis tuleb kanda maske.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background