Ajakeskus avab taas restorani vallitorni tipus

15/09/2020

Tagasi


Kui suvekuudel sai eri ajastute hõrgutisi nautida Paide vallimäe roheluses asuvas ajakeskuse suverestoranis, siis seoses sügise algusega kolib restoran Ajastute Toidud taas Paide vallitorni taevakorrusele.

Ajakeskuse turundusjuht Eliis Õunapuu ütles Tre raadiole, et suverestoran oli populaarne nii kohalike kui ka kaugemalt tulijate seas. Suure osa külastajatest moodustasid just ajakeskuse külastajad, kuid oli ka neid, kes olid kaugemalt kohale sõitnud vaid restoranis hõrgutiste nautimiseks.
“Keskmiselt oli päevas umbes 40 külastajat,” lisas ta.

Suvine grillmenüü tutvustas eri ajastute toite kaasaegses võtmes. “Hitiks oli just karupraad, mida paljud külastajad meie juures esmakordselt proovisid,” sõnas Õunapuu. Ka järgmisel aastal on plaan restoraniga värske õhu kätte kolida.

Maitsvaid toite valmistab Tartu erinevates restoranides töötanud noor kokk Mari-Liis Rulli, kelle sõnul oli huvitavaks väljakutseks just eri ajastute menüü koostamine. Tema sooviks on pakkuda kvaliteetset restoraniteenust, mida pikalt Paides ei ole olnud.

Restoranis korraldati mitmeid põnevaid suveüritusi, mis tõid kohale täismaja. Näiteks sai osaleda “Baariteraapias” Mart Müürisepa ja Kaisa Seldega ning kuulata meeleolukat jaanipäeva eel toimunud kontserti Marko Matvere ja Tihvan Big Bandiga. Viimane astus suve jooksul veel mitmel korral Paide vallimäel üles.

Restoran Ajastute Toidud on taas avatud alates 16. septembrist. Lahtiolekuajad on sarnaselt ajakeskusele K-P 10.00-18.00.

Uunenenud restoranimenüü sisaldab endiselt karu- ja põdraliha, parti ning kaerakilet, kuid lisandunud on näiteks Siberi tuur, mulgipuder ja koorene kalasupp. Kogu menüüga saab tutvuda SIIN 

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background