Ajutised jõulukirjakastid teevad jõulukaardi saatmise lihtsamaks

Omniva paigaldas hõlpsamaks kirjasaatmiseks populaarsematesse postkontoritesse ja kaubanduskeskustesse üle Eesti 30 ajutist jõulukirjakasti.

Näiteks leiab jõulukirjakasti Tallinnas Ülemiste keskuse Rimi juurest, Rocca al Mare kaubanduskeskuse aatriumist, Kristiine keskusest, Stockmanni 4. korruselt, Tartu Eedeni keskusest ja Viljandi UKU keskusest.

Jõulukaartide saatmiseks ilmus ka sel aastal spetsiaalne jõulupostmark. Sametine jõulupostmark on tänavu tehtud pehmest vildist ja selle kujundas tunnustatud Eesti tekstiilikunstnik Krista Leesi, kelle teos „Lumikiri“ võitis kevadel korraldatud loovtööde konkursi.

Rahvuslikest mustrikirjadest inspireeritud jõulumargil saavad kokku erinevad märgid-kirjad, mis sarnanevad lumehelvestele ja tekitavad talvise meeleoluga mustripinna. Margi alumine Muhu roosa tekstiriba on loodud sarnaselt kindakirjadele pikslitena ruudustikule.

Jõulupostmark on saadaval nii üksikult kui ka neljast margist koosneva komplektina. Ühe margi hind on 65 senti, mis vastab siseriikliku kirja tariifile.

Kogu vajaliku info jõulukaardi või –kirja mugavaks saatmiseks leiab veebilehelt www.omniva.ee/postkaart.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background