Alustavale ettevõtjale korraldatakse baaskoolitus

Pilt on illustreeriv. Foto: pixabay.com

Aprillikuus algab Paides alustavate ettevõtjate baaskoolitus, millest on oodatud osa saama eelkõige eelneva ettevõtlusalase kogemuseta isikuid või tegevusega äsja alustanud ettevõtjaid, aga ka kõiki, kes soovivad omandada ettevõtlusalaseid baasteadmisi ja oskusi. Baaskoolitus annab vajalikud alusteadmised potentsiaalsetele ja alustavatele ettevõtjatele ning loob teadmised ja oskused ettevõtte asutamiseks.

Koolitus on ülesehitatud praktilistel ülesannetel ja need toimuvad aktiivõppe meetodil, sisaldades arutelusid, rühmatöid, kogemuste vahetamist ja näidisjuhtumite lahendamist.

Alustava ettevõtja baaskoolituse käigus saab kaardistatud kõikide osalejate ärimudel, valmib äriplaan ja tegevuskava, mis on heaks abivahendiks ettevõtte asutamisel ja arendamisel. Osalejad saavad esmase teadmise tööriistadest, mida kasutada ettevõtluse alustamisel ning soovitused koolitajatelt enda äriidee arendamist puudutavates küsimustes.

Koolitus toimub seitsmel päeval (56 akadeemilist tundi) 16. aprillist  kuni 21. maini 2kella 9.30-17, Paides Nelja Kuninga Hotelli konverentsiruumis. Koolitajad on Ingelise Israel, Andro Kullerkupp ja Siiri Einaste.

Koolitusgrupi suurus on 12-16 inimest

Koolitusele pääsemiseks tuleb eelnevalt täita sooviavaldus, mille alusel valitakse välja suurima motivatsiooniga osalejad ning komplekteeritakse koolitusgrupp. Sooviavalduses tuleb selgitada ja põhjendada, miks soovitakse koolitusel osaleda.

Lisa saab koolituse kohta lugeda SIIT!

 

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background