Arlet Palmiste ja ans.POSS salvestasid Aegviidu valsi. Lisatud VIDEO.

Juba sel pühapäeval annab ansambel POSS Aegviidu kodukohvikute päeval tasuta kontserdi ja kingib Aegviidu vallaasutustele ja teistele soovijatele plaadi Raimond Valgre „Aegviidu valsiga“.

„Aegviidu valss“ on sündinud 1945.a , kui eesti pataljoni orkester koos helilooja Raimond Valgrega peatus pikemalt Aegviidus. Tänaseni räägitakse , kuidas Valgre kohalikke neide lummas ja neile pargi all pilli mängis.

Ansambel POSS avastas tänavu kevadel, et Raimond Valgre imekaunis valss ei ole avalikult korraliku salvestusena kättesaadav. Selleks, et lugu ei kaoks muusika kolikambrisse salvestas ansambel POSS ka valsi instrumentaal versiooni ja fonogrammi, mille järgi kõik soovijad saaksid laulu esitada. Laulu erinevad versioonid on kõik salvestatud eriplaadile, mille koopiad kingitakse vallaasutustele.

Lisaks annab juba saabuval pühapäeval 9.08 kell 17 ansambel POSS tasuta kontserdi Aegviidu kodukohvikute päeval aadressil Pärna 14. Kontserdi käigus antakse vallaesindajatele üle plaadid ja kutsutakse kõik ühislaulule.

Valsi salvestasid Arlet Palmiste (laul), Viki Vassiljev (kitarr), Mait Paldra (bass), Jaanus Tüli (trummid) ja erikülalisena Allan Jakobi akordionil.

Vaata videot SIIT 

 

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background