Arlet Palmiste kandideerib Vabaerakonna ridades

Tuntud meelelahutus- ja teletegija Arlet Palmiste kandideerib riigikogu valimistel Vabaerakonna nimekirjas Järva- ja Viljandimaal.

Palmiste sõnul soovib kandideerimisega eeskätt Vabaerakonna maailmavaadet toetada. „Mulle meeldib Vabaerakond ja nende programm,“ rõhutas Palmiste.

Neli aasta tagasi kogus Palmiste valimistel 519 häält.

Aastaid tagasi telesaadete juhtimise ja meelelahutajana tuntuks saanud Palmiste kolis perega Järvamaale Amblasse 2004. aastal. Ta on olnud Ambla kultuurikeskuse juhataja, Paide Kultuurikeskuse müügijuht, Järva-Jaani valla arendusnõunik. Alates 2005 Arulepiku talu OÜ juhatuse liige, 2005–2013 Ambla vallavolikogu liige. Lisaks on ta solist ansamblis BOSS ja aktiivne õhtujuht. Järvamaal on ta saanud ka mitmeid auhindu, teiste seas parima meesnäitleja auhinna Järva teatripäevadel 2008 ja Eesti harrastusteatrite festivalil 2009. Ta on nomineeritud Järva parima kultuuritöötaja auhinnale 2008, on olnud Ambla valla aasta tegija 2011 ja Järvamaa 2011 kultuuriedendaja, saanud Järvamaa tulihingelise eestvedaja auhinna 2010 jpm.

Vabaerakonna Järva- ja Viljandimaa piirkonna juht Ain Ostra toonitas, et lõplikult saavad nimekirjad paika alles aasta alguses. Praeguse seisuga on kindel see, et Ostra on Riigikogu valimistel Järva- ja Viljandimaa valimisringkonna esinumber.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background