Arto Saar valiti Paide Linnameeskonna kogukonnajuhiks

Alates 1. jaanuarist alustab Paide Linnameeskonna kogukonnajuhina tööd Arto Saar.

Eesti Jalgpalli Liidu, UEFA ja Premium liiga klubide ühine kogukonnajuhtide projekt kestab vähemalt kolm aastat. Kogukonnajuhtide töö eesmärk on kasvatada pealtvaatajate arvu läbi järjepideva ja läbimõeldud suhtluse kogukonnaga, kuhu kuuluvad klubis treenivad noored, lapsevanemad, spordihuvilised ning piirkonnas elavad inimesed ja tegutsevad koolid, asutused ja organisatsioonid.

Järvamaa spordi, muusika ja kultuuri edendamisel jõuliselt kaasa rääkiv Saar töötas aastatel 2009-2017 Järva-Jaani vallavanemana. Jalgpalliga on ta seotud alates 1994. aastast, kui ta ise treeninguid alustas ning viimased 15 aastat on ta tegelenud FC Järva-Jaani meeskonna eestvedamisega. Alates 2017. aastast on Arto Saar Järvamaa Spordiliidu juhatuse esimees.

Arto Saar ütles, et ta sai konkursist teada sõprade kaudu, kes talle kuulutuse lingi saatsid. Arvestades töö sisu ja väljakutset, ta pikalt ei kaalunud, kas kandideerida või mitte. Paide Linnameeskonna tegemistel on Saar alati silma peal hoidnud ja võimalusel käinud ka mänge vaatamas. Saar soovib Paide mängijaid ja meeskonda veelgi rohkem maakonnas tutvustada, et tekiks tõeline ühtsustunne ning teha igast mängupäevast sündmuse, mis paistab silma ning pakub emotsiooni igas eas ja erinevates valdkondades tegutsevatele spordisõpradele.

Paide Linnameeskonna tegevjuhil Jaanus Pruulil on hea meel, et klubile saadi appi tugev tegija, kellele jalgpall on olnud südameasjaks juba väga pikka aega. Samuti tänab Pruuli kõiki 11 kogukonnajuhi konkursil osalenut. Otsustavaks vooruks oli valikusõelal kolm väga tugevat kandidaati, kes kõik saanuks selle tööga väga hästi hakkama.

Avaliku konkursi kaudu said Paide Linnameeskonna kõrval kogukonnajuhi ka Nõmme Kalju, FCI Levadia, Viljandi Tulevik, Tallinna Kalev, FC Kuressaare, Pärnu Vaprus ja Maardu Linnameeskond. Kolmes klubis – FC Floras, Narva Transis ja Tartu Tammekas – asusid kogukonnajuhid tööle juba suvel pilootprojekti raames.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background