Arvamusfestival avalikustas programmi. Vaata kava!

Kaheksas Arvamusfestival toimub 14. ja 15. augustil Paide Vallimäel. Festival toob kokku Eestist ja maailmast hoolivad inimesed erinevatest kogukondadest, et tasakaalukate aruteludega luua paremat arusaamist iseendast, üksteisest ja maailmast.

2020. aasta Arvamustestival juhtmõte on Eesti põhiseaduse 100. sünnipäeva valguses meie põhiõigused ja – vabadused.

Vallimäele on püstitatud seitse aruteluala ja ka kultuuri-meelelahutust pakkuv Festivaliklubi. Kahe päeva jooksul peetakse 60 arutelu ning kõige kõrvalt ei puudu ka kirju kultuuriprogramm Philly Joe’s muusika, näituste, Paide Muusika- ja Teatrimaja sünnipäeva ning Vaiko Eplikuga.

Festivali programmi on võimalik vaadata siit: https://www.arvamusfestival.ee/kava/.

Festival on külastajatele tasuta, kuid piirangute valguses võib kohal viibida 1000 inimest päevas. Kui nõue püsima jääb, algab tasuta pääsete jagamine festivali kodulehel 15. juulil. .

Festival saab teoks tänu kümnete pühendunud vabatahtlike tööle ning heade toetajate abile. Festival on osa Põhjamaade demokraatiafestivalide võrgustikust Democracy Festivals.

Arvamusfestivali korraldust toetavad Paide linn, Justiitsministeerium, Järvamaa Omavalitsuste Liit, Kodanikuühiskonna Sihtkapital, Riigikantselei, Telia, Digikultuuriaasta, Miltton, Euroopa Komisjoni esindus Eestis ja Euroopa Parlamendi Büroo ning Aktiivsete Kodanike Fond, mida vahendab Avatud Eesti Fond koostöös Vabaühenduste Liiduga.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background