AS Kuma on Varjupaikade MTÜ püsisponsor olnud juba 10 aastat

18/06/2020

Tagasi

Varjupaikade MTÜ annab teada, et sel aastal tähistavad nad muljetavaldavat sponsorlusjuubelit – nimelt täitub 10 aastat hetkest, mil Kuma AS otsustas Varjupaikade MTÜ püsitoetajaks hakata.

Algatuse eestvedajaks on Kuma kirjastuse müügijuht Marge Aron, kes meenutab Varjupaikade MTÜ palvel, kuidas see märkimisväärselt tugev sponsorlussuhe alguse sai.

Marge Aron: “Võin öelda, et käivitavaks jõuks oli isiklik kokkupuude inimesega, kes oli mitu aastat varjupaigas töötanud. Imetlesin nii tema kui ka teiste asjaosaliste jäägitut pühendumist ning positiivset meelt, mis kõigi raskuste kiuste kuhugi ei kadunud. Teadsin, kui vähesega nad peavad majandama ja kui keeruline on leida toetajaid.
Kui me siis kümme aastat tagasi Kumas mõtlesime, kuidas oma kassi- ja koerakalendritega paljude teiste seast eristuda ja anda kalendritele lisandväärtust, otsustasime pakkuda loomasõpradele võimalust läbi kalendriostu varjupaiku toetada. Meie ja kõigi hätta sattunud loomade rõõmuks meeldis see mõte inimestele. Kuigi toetussumma ühelt kalendrilt on üsna väike – 10 senti, oleme aastate jooksul saanud varjupaiku toetada rohkem kui 8000 euroga.

Jälgides Varjupaikade MTÜ arengut ja nähes nende igapäevaseid pingutusi, hakkasime otsima võimalust, kuidas saaksime igakuiselt ja stabiilselt aidata, mitte ainult kord aastas. Et meie kirjastus on eelkõige tuntud ristsõnade poolest, siis lõime uue ristsõnaajakirja, mille igakuine auhinnafond 350 € ei lähe lahendajatele, vaid hoopis varjupaikadele. Kuigi ettevõtmine oli riskantne, sest paljude ristsõnalahendajate jaoks on võimalus auhindu võita väga oluline, selgus, et meil on siiski piisavalt inimesi, kes ei hooli võitmisest, vaid toetavad hea meelega koduta loomi.

Mul on väga hea meel, et valisime oma heategevusprojektide koostööpartneriks just Varjupaikade MTÜ. Neil on nii innovaatiline ja pühendunud meeskond, kes mitte lihtsalt ei paku loomadele ajutist peavarju, vaid tegeleb läbimõeldult selle nimel, kuidas võimalikult paljudele loomadele uus kodu leida.

Soovin teile jõudu, head varjupaikade töömesilased ja tänan südamest kõiki Kuma kalendrite ja ristsõnade ostjaid, sest meie abi on võimalik ainult tänu teile!”

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background