Autistlike laste vanemad saavad internetipõhist nõustamist

MTÜ Tartu Psühhoteraapia- ja Nõustamiskeskus, Eesti Hasartmängumaksu Nõukogu, Minudoc ning Katriito Nõustamis- ja Psühhoteraapiakeskus on alustanud projekti autismispektri häiretega laste vanematele.

Projekti raames saab 16 lapsevanemat üle kogu Eesti kuni 4 60-minutilist tasuta kohtumist. Nõustamine toimub videovestluse teel Minudoc keskkonna vahendusel, seega on vastuvõtul osalemiseks vajalik arvuti, internetiühendus ja ID-kaardiga sisselogimise võimalus.

Vastuvõttudel antakse nõu, kuidas kohaneda lapse autismiga ja tulla toime erinevate probleemidega, kuidas probleeme kodus, lasteaias või koolis lahendada, aidatakse mõista lapse autismi ja selle erinevaid külgi ning kuidas leida lapse tugevaid külgi ja kuidas neid toetada.

Projekti raames saavad tasuta nõustamist ainult need lapsevanemad, kelle lapsel veel ametlikku autismispektri häire diagnoosi ei ole.

Nõustamist viib läbi psühholoog Liis Nõupuu, kes juba üle 10 aasta on spetsialiseerunud autismispektri häiretele, töötades nõustaja, lektori ja terapeudina Eestis, Inglismaal ja Ungaris.

Lähemat infot ja vastuvõtule registreeruda saab e-posti aadressil lnoupuu@gmail.com.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background