Baariteraapial serveeritakse õhtusööki

02/06/2020

Tagasi


27.juunil toimub Paide vallimäel ajakeskuse suverestoranis (paikneb laululaval) Ajastute Toidud teatriõhtusöök. Külla tulevad näitlejad Kaisa Selde ja Mart Müürisepp meeleoluka lavastusega “Baariteraapia”.

Näitlejad ütlevad lavastuse kohta järgmist: “Umbes 90% lauludest, kirjandusest ja lavastustest räägib armastusest. Me ei ole vähemus, seega sellest räägime ka meie – naise ja mehe vahelistest suhetest. Meil on see kõik, mis armastusega kaasneb läbi käidud. Kohtumine, armumine, armastamine ja lahku minemine. Maailmas on küll miljoneid kalu, kuid kuidas me alati selle sama konksu otsa satume?”

Pilet maksab 30 € ning sisaldab lisaks meeleolukale etendusele ka 2-käigulist hõrku õhtusööki. Suverestorani menüüs on grillitud seakarree mulgipudru, koduõllekastme ja purpur köögiviljadega ning Pavlova värskete marjadega.

Piletid on müügis Piletilevis ja Ajakeskuse Wittenstein kassas (Veski 11, Paide). Kohapeal pileteid ei müüda ning pääsmeid jagub vaid 100-le kiiremale. Eelmüük lõpeb 26.06 kell 12. Pärast pileti ostmist palutakse võtta ühendust tel. 58502001 või info@wittenstein ja anda teada, mitmele laua soovite broneerida.

Õhtusöök serveeritakse alates kell 18.30, etenduse algus kell 20.00. Õdusat õhtuveetmist jagub kolmeks tunniks.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background