Brasiilia keskväljamees liitus Paide Linnameeskonnaga

Paide Linnameeskond sai läbi aegade esimese täienduse Brasiiliast, allkirjastades poolteiseaastase lepingu poolkaitsja Bruno Souza Caprioliga.

23-aastane Caprioli liitub Paidega Brasiilia esiliigaklubist Ituano FC, kus ta mängis alates 2011. aastast. Ituano noortesüsteemis enamikes võistkondades kaptenirolli täitnud Caprioli oli 2014. aastal koos kahe klubikaaslase Joao Morelli ja Luiz Felipe Ramosega kolm kuud testimisel Middlesbrough U21 meeskonnas, kuid ei saanud Inglismaale siirdumiseks tööluba. Tänaseks on Morelli FCI Levadia ridades, Ramos aga Rooma Lazio põhimees.

Bruno Souza Caprioli jõudis Ituanos profilepinguni 2015. aastal, aastatel 2016-2017 esindas ta laenulepingute alusel Rio Brancot ja Guaranit. Eelmisel hooajal mängis ta Ituano ridades Sao Paolo meistrivõistlustel, kus osalevad Brasiilia tippklubid Santos, Palmeiras, Botafogo, Corinthians ja Sao Paolo.

Caprioli ütles, et ta on Euroopas mängimise võimalust oodanud päris kaua ja ta on Paidega liitumise üle väga õnnelik. Caprioli tänab klubi selle usalduse eest ja on uuteks väljakutseteks valmis. Ta lubab anda omaltpoolt kõik, et aidata tugevdada Paide Linnameeskonna positsiooni esinelikus ning loodab, et järgmisel aastal saab Linnameeskond end Premium liiga kõrval proovile panna ka UEFA Euroopa Liigas.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background