Daily avab koolisööklate uksed

Pilt: www.daily.ee

Täna alanud Avatud koolisööklate nädala raames avab Eesti suurim koolitoitlustaja Daily ligi 50 koolisöökla uksed ning kutsub kõiki lapsevanemaid ja teisi huvilisi koolitoitu maitsma.

Nädala jooksul on inimestel võimalus näha ja maitsta toiduvalikut, mida igapäevaselt lastele pakutakse ning kuidas on üleüldiselt korraldatud koolilõuna pakkumine. Külastajatele pakutakse täpselt samasugust toitu nagu koolilapsed igapäevaselt söövad.

Daily kaubamärgi all koolitoitlustust pakkuva Baltic Restaurants Estonia AS müügi- ja turundusjuht Tiiu Endrikson ütles, et hirmujutud koolitoidust, mis ei ole tervislik, ei kõlba süüa ega täida ka kõhtu, ei ole kindlasti põhjendatud. Ühelt poolt reguleerivad seda riiklikult kehtestatud nõuded ja teiselt poolt toitlustaja enda paika pandud menüüstandardid. Lisaks on nii lapsed kui ka nende vanemad muutunud teadlikumaks ning neilt saadud tagasiside põhjal täiustuvad pidevalt ka lõunamenüüd.

Endrikson lisas, et nende menüüdest ei leia maitsetugevdajaid sisaldavate maitseainete ning erinevate puljongi-, supi- või kastmekontsentraatidega valmistatud lõunaid. Samuti ei ole menüüdes kohta poolfabrikaattoodetele ning aukohal on puhtast lihast valmistatud liha- ja pajaroad, supid, pikkpoiss ja makaronid hakklihaga.

Daily koolisööklate uksed on avatud 1.-5. oktoobrini ajavahemikus kell 13-14. Järvamaal pakub Daily koolilõunat Koeru Keskkoolis ja Paide Hillar Hanssoo Põhikoolis. Lõuna eest saab tasuda kohapeal vastavalt koolis kehtivale päevarahale.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background