Discgolfarid kohtusid Metsajõel

Pühapäeval toimus “Metsajõe karikas powered by Prodigy disc” viies etapp. Kui mujal Järvamaal tuli äikest, vihma, siis Metsajõel jagus ainult päikest ja üle keskmise tuult, mis tegi mängu ääretult põnevaks kuna tuul vaibus lõpu faasis.

Eliit klassis võidutses Jüri Karus tulemusega – 1, teiseks jäi Asko Krais tulemusega 0 ja kolmanda koha saavutas Siim Polski tulemusega +1. Harrastajate klassis võitis Reno Kangur tulemusega +5, teiseks jäi Andrek Põllumäe tulemusega +9 ja kolmanda kohaga pidi leppima Ivar Kald tulemusega +13.  Asjaarmastajate klassis oli väga pingeline heitlus kuni lõpuni välja, sest esimene koht läks jagamisele nagu ka kolmas koht, kuid kohad tuli välja selgitada ning võiduga sai koju minna Tiit Kangro, teiseks jäi Vadim Gritšenko, mõlemal siis tulemuseks +10 ja kolmanda koha võitles välja Raido Verkmann, Riivo Tsõppi ees. CTP mängu võitis Reemo Hein.

Peale viiendat etappi juhib Eliit klassis Janel Palm, teine on Reemo Hein ja kolmandal kohal Heiki Siider. Harrastajate klassis on liidri positsioonil Ivar Kald, teisel kohal on Reno Kangur ja kolmandal kohal Andrek Põllumäe. Asjaarmastajate klassis on liider Kaisa Leesment, teisel kohal Vadim Gritšenko ja kolmandal kohal Meelika Tamm.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background