Discgolfarid lõpetasid seeriavõistluse rajarekordiga. FOTOD!

Eile lõppes 5 etapist koosnenud Järvamaa discgolfi seeriavõistlus.

Esimene etapp toimus juba maikuus ning suve jooksul mängiti erinevatel Järvamaa radadel: Türil, Järva-Jaanis, Paides, Aravetel ja Metsajõel, kus peeti eilne kohtumine.

Eliitklassis võttis ülekaaluka võidu Asko Krais, kes tulemusega -10 tegi ka rajarekordi. Teist ja kolmandat kohta jäid jagama Valdur Schiffer ja Ranno Lepasepp tulemusega -4, kuid punktiliselt tegi parema mängu Schiffer ja võitis teise koha ning Lepasepp pidi leppima 3. kohaga.

Edasijõudnute klassis oli väga tasavägine võistlus, kus tulemusega +9 võitis Sven Aarma ja sama tulemuse teinud Enn Evel sai teise koha. Kolmas oli Ivar Kald, kes lõpetas võistluse tulemusega +10.

Harrastajate klassis oli esimene Raido Verkmann tulemusega +8, teine oli Kaisa Leesment samuti tulemusega +8 ja kolmas Tanel Puss tulemusega +13.

CTP võitsid Piret Punapart ja Valdur Schiffer.

Kokkuvõttes tuli eliitklassis võitjaks Raido Kangur 440 punktiga, teine oli Jüri Karus 422 punktiga ja kolmas Janel Palm 389 punktiga.

Edasijõudnute klassis võttis võidu Sven Aarma 448 punktiga, teiseks tuli Jan Seire 442 punktiga ja kolmandaks Enn Evel 413 punktiga.

Harrastajate klassis tuli esimeseks Kaisa Leesment 457 punktiga, teise koha sai Raido Verkmann 442 punktiga ja kolmanda koha Roman Zarovski 424 punktiga.

Üldvõitjad said auhinnaks käsitööna valminud karikad, mille tegi valmis Tiit Kangro. Lisaks väiksematele loosiauhindadele läks loosi ka peaauhind, milleks oli puhkusepakett Metsajõel. Õnnelikuks võitjaks osutus Jan Seire.

Kokku osales Järvamaa discgolfi seeriavõistlusel 81 mängijat.