Discgolfarid võistlesid Paides uuenenud rajal

Kolmapäeval mängiti Paides uuenenud Ülejõe discgolfi rajal Järvamaa discgolfi seeriavõistluse III etapp, kus osales 43 võistlejat.

Eliitklassis võttis võidu Raido Kangur tulemusega -8, teise koha sai Jaan Kirsipuu tulemusega -6 ja kolmanda koha Tarmo Vilipõld samuti tulemusega -6.

Edasijõudnute klassis võitis Sven Aarma tulemusega -2, teiseks jäi Rainer Treve tulemusega -1 ja kolmandaks Egon Oraste tulemusega +1.

Harrastajate klassis osutus võitjaks Kaisa Leesment tulemusega +5, teise koha sai Roman Zarovski tulemusega +4  ja kolmanda koha Tanel Puss samuti tulemusega +4.

Pärast kolme etappi on eliitklassis esikohal Raido Kangur 284 punktiga, talle järgnevad Jüri Karus 251 punktiga ja Janel Palm 238 punktiga.

Edasijõudnute klassis on esimene Sven Aarma 264 punktiga, teine Jan Seire 258 punktiga ja kolmas Ivar Kald 250 punktiga.

Harrastajate klassis juhib Kaisa Leesment 277 punktiga, teisel kohal on Raido Verkmann 266 punktiga ja kolmandal kohal Roman Zarovski 260 punktiga.

Järgmine Järvamaa discgolfi seeriavõistluse etapp on kavas 17. juulil Järva-Jaanis.