Discgolfarid võtsid mõõtu

Eile mängiti Aravetel Järvamaa discgolfi seeriavõistluse II etapp, kus osales 47 võistlejat.

Kui Türil toimunud esimesel etapil ei saatnud keegi ketast ühe viskega korvi, siis eile otsustas lausa 3 meest näidata, et see on siiski võimalik. Ühe viskega lennutasid ketta korvi Sven Aarma 1. rajal, Indrek Lumiste 3. rajal ja Raido Kangur 16. rajal. Kõiki neid ootab viimasel etapil eriauhind.

Eliitklassis võttis kindla võidu Raido Kangur tulemusega -8, teise koha sai Ranno Lepasepp tulemusega -6 ja kolmanda koha Reemo Hein tulemusega -3.

Edasijõudnute klassis võitis Jan Seire tulemusega 0, teiseks jäi Sven Aarma tulemusega +1 ja kolmandaks Silver Täht tulemusega +2.

Harrastajate klassis osutus võitjaks Raido Verkmann tulemusega +2, teise koha sai Tiit Kangro tulemusega +4  ja kolmanda koha Jürgen Toomla tulemusega +5.

CTP mängu võitsid Kaisa Leesment ja Jan Seire.

Pärast teist etappi on eliitklassis esikohal Raido Kangur 184 punktiga, talle järgnevad Jüri Karus 175 punktiga ja Janel Palm 164 punktiga. Edasijõudnute klassis on esimene Jan Seire 184 punktiga, teine Ivar Kald 176 punktiga ja kolmas Sven Aarma 164 punktiga. Harrastajate klassis juhib Raido Verkmann 190 punktiga, teisel kohal on Kaisa Leesment 177 punktiga ja kolmandal kohal Roman Zarovski 170 punktiga.

Järgmine Järvamaa discgolfi seeriavõistluse etapp on kavas 26. juunil Paides.