Ebe Müntel ja Jorma Toots annavad Türil kontserdi

Täna toimub Türi Kultuurikeskuses Eesti Interpreetide Liidu korraldatav kontsert, kus üles astuvad pianistid Ebe Müntel ja Jorma Toots.

Ebe Müntel on õppinud Tartu Heino Elleri nimelises Muusikakoolis Anu Antoni klaveriklassis ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias, kus ta omandas magistrikraadi professor Ivari Ilja ja Tanel Joametsa klaveriklassis. Alates 2003. aastast töötab Müntel Tartus Elleri-koolis õpetaja ja kontsertmeistrina.

Jorma Toots on lõpetanud Tartu Heino Elleri nimelise Muusikakooli Pille Taniloo klaveriklassis ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, kus tema õpetajateks olid prof. Lilian Semper ja prof. Matti Reimann. Hetkel on Tootsil käsil õpingud muusika- ja teatriakadeemia doktorantuuris, kus ta uurib orkestrivärvide jäljendamisvõimalusi klaveriansamblis. Jorma Toots töötab õpetajana Tartus Elleri-koolis ja on õppejõud Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias.

Tänaõhtusel kontserdil on kavas J. S. Bachi Brandenburgi kontsert nr 1 F-duur Max Regeri seades klaverile neljal käel, W. A. Mozarti Sonaat neljale käele F-duur K 497 ning Bach-Kurtagi 5 koraaliprelüüdide transkriptsiooni.

Ebe Münteli ja Jorma Tootsi klaverikontsert Türi Kultuurikeskuses algab täna kell 18. Pileteid hinnaga 5 eurot saab osta Piletilevi ja Piletimaailma vahendusel ning tund enne kontserdi algust kohapealt.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background