Eesti Noorte Muusikaliteater toob lavale uue muusikali

Eesti Noorte Muusikaliteater toob augustis seitsmel korral vaatajate ette muusikali „Sofia“.

Väikelinnast pärit Sofia suurim soov on vallutada lavasid ning astuda kord maailmakuulsate lauljate kõrval punasele vaibale. Unistused võivad täituda aga kiiremini kui oodatud ning peagi leiab Sofia end showbusinessi säravast maailmast kus kõik ei pruugi alati olla selline nagu paistab. Kes kellele hammast ihub? Millised kleidid kuulsustel seljas on? Kes kellega käib? Milliseid valikuid peab Sofia tegema ja mis on elu mõte? Nendele küsimustele saab vastuse 11.-13. augustil ja 22.-25. augustil Türi Kultuurikeskuses.

Muusikali libretto autor, helilooja, lavastaja ja kunstnik on Kaarel Orumägi, helilooja ja muusikajuht Kärt Anton, koreograaf Marie Loviise Mänd. Nimiosas astub üles Ketter Orav.

Teistes osades:  Lisette Taube, Ida Lill Põllu, Tarmo Hints, Marju Anvelt, Karmen Vilberg, Kauro Tafitšuk, Mark Oja, Janet Vavilov, Jaagup Tuisk, Loora Kaarelson, Andra Aus, Hele-Mai Mängel, Siret Tuula, Anette Maria Rennit, Kaia-Liisa Kesler, Maria Valk, German Pinelis, Mait Mikussaar, Richard Sepajõe, Johanna Elise Kabel, Antero Noor, Tanel Ronimois, Gevin Niglas, Elisabeth Tiffani Lepik, Linda Ellen Toom, Rasmus Arge, Cwendolyn Caryna Lauri, Reti Ann Niilmaa, Elis Reis, Simona Victoria Vool, Elis Tallmeister, Karolin Tiigimäe, Triin Pirso, Sharlotte Parvei, Keijo-Johann Norden, Henry Erenbus, Asko Robert Meola, Johannes Martin Saar, Kermo Laan, Geir Samuel Voolaid ja Karl Mattias Pärloja

Etendused Türi Kultuurikeskuses:

11.08 kell 19.00

12.08 kell 18.00

13.00 kell 19.00

22.08 kell 19.00

23.08 kell 19.00

24.08 kell 19.00

25.08 kell 16.00

Piletid 12€/8€ müügil Türi kultuurikeskuses alates 01.07.2018 ja tund enne etenduse algust.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background