Eesti Tööandjate Keskliit otsib parimaid praktikante

Eesti Tööandjate Keskliit kuulutas välja konkursi „Praktik cum Laude“, mille raames otsitakse Eesti kõige säravamaid praktikante.

Kandidaate saavad konkursile esitada kõik tööandjad, kes soovivad oma silmapaistvaid praktikante esile tõsta. Žürii valib välja parimad kõrghariduse, kutsehariduse ja välistudengitest praktikandid, samuti pärjatakse parim töökohapõhise õppe vormis õppija.

Konkursiga tunnustatakse ja tõstetakse esile praktikante, kes jäävad silma initsiatiivi ja oma oskuste arendamise poolest ning kelles märgatakse suur potentsiaali.

Tööandjad on oodatud esitama konkursile praktikante, kes on nende juures praktika läbinud käesoleval õppeaastal (1. sept 2018 – 31. august 2019). Iga tööandja saab konkursile esitada kuni neli kandidaati, igas kategoorias ühe. Kandidaadi esitamiseks tuleb täita Eesti Tööandjate Keskliidu kodulehel asuv ankeet – eriti oluline on põhjalik kirjeldus, mille poolest praktikant silma paistis. Võitjad selguvad hindamiskomisjoni otsuse tulemusena, internetihääletusega valitakse ka publiku lemmik.

Kandidaatide esitamise tähtaeg on 15. september. Võitjad kuulutatakse välja oktoobrikuus.

Tutvu lähemalt konkursi tingimustega SIIN!

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background