Eha Vessmann ja Maiu Lauring saavad südamemeene

Paide linn annab oma sünnipäeval välja kaks erilist tunnustust – südamemeened, mille pälvivad eakate klubi Hämarik eestvedaja Eha Vessmann ning Arvamusfestivali eestvedaja Maiu Lauring.

Eha Vessmann on üks Paide linna aktiivsemaid eakaid, kes koos oma meeskonnaga lööb kaasa paljudes linnaga seotud ettevõtmistes. Ta korraldab memmede pannkoogikohvikut, aidates sellega kaasa Arvamusfestivalil, perepäevadel, lastehommikutel ning hiljutise uue asjana ka jalgpalli Premium liiga kodumängudel. Samuti on üle linna tuntud memmede mulgipuder. Eha Vessmann on inimene, kelle rõõmsameelsus ja energia mõjutab positiivselt ka teisi linna eakaid – ta motiveerib neid aktiivset elu elama ning murede korral toetab.

Maiu Lauring on Arvamusfestivaliga seotud olnud alates selle algusaastatest ning viimased kaks aastat festivali eestvedaja. Oma meeskonnaga on ta toonud Paidesse suurfestivali melu ja üle-eestilist tähelepanu, kaasanud kohalikke elanikke festivali korraldamisse ning meelitanud kohale tuhandeid külalisi. Arvamusfestival on aasta-aastalt saanud küpsemaks ja sisult suuremaks.

Südamemeened antakse üle 30. septembril kell 18 algaval Paide linna 728. sünnipäeva kontsertaktusel Paide Muusika- ja Teatrimajas.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background