„EHE ruum“ alustab laulu- ja tantsupeo tule tervitamise, kohviku ja öökinoga

Juba ülehomsest saab Paide keskväljakust „EHE ruum“,  mis alustab laulu- ja tantsupeo tule tervitamise, kohviku ja öökinoga.

Alates laupäeva keskpäevast pakub maitsvaid kooke ja jooke kodukohvik „Amps, Lonks ja Õlekõrs“. „EHE ruumi“ avakõned ning laulu- ja tantsupeo tule tervitamise kontsert algab kell 12:30. Õhtu viimastel tundidel, algusega kell 22, saab vaadata aegumatut komöödiafilmi „Mehed ei nuta“.

Suve jooksul toimub keskväljakul ligi 80 erinevat üritust, millest mõned on iganädalased ja juba eelnevatest aastatest teada, kuid on ka täiesti uusi ettevõtmisi. Nii näiteks võib „EHE ruumi“ alal saada nõu Töötukassa teenuste kohta, osaleda laste kunstiklubis, tutvuda väikeste skye terjeritega, vaadata Paide Linnameeskonna võõrsilmängu ülekannet või hoopiski nautida klubimuusikat, mitmeid kontserte ja hooviteatrite festivali.

Esimest korda seatakse keskväljakule üles korvpalliväljak ning lisaks on olemas varasemast tuttavad lauatenniselauad ja petankiala.

Suveks kolib „EHE ruumi“ alale ka Paide Avatud Noortekeskus, et laenutada mänguvahendeid, hoida keskväljakul puhtust ja kutsuda noori ühistegevustele.

„EHE ruum“ programmi loovad ja loomist toetavad Paide Muusika- ja Teatrimaja, MTÜ Arvamusfestival, MTÜ Uus Ruum, MTÜ Alternatiiv, Paide linn, Kultuurkapitali Järvamaa ekspertgrupp, Paide Avatud Noortekeskus, Paide Rattapood, Eesti Töötukassa Järvamaa osakond ja veel paljud teisedki.

„EHE ruum“ programmiga saab tutvuda Paide Muusika- ja Teatrimaja veebilehel www.pamt.ee/ehe-ruum.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background