Elamusretked viivad avastama Kakerdaja raba

Foto: elamusretked.ee

Elamusretkede 2018. aasta hooaja viimane elamusretk viib osalejad Järva maakonda uudistama pimeduse katte all Valgehobusemäe piirkonda. Külastamata ei jää ka sealse piirkonna tuntuim paik – Kakerdaja raba.

Retke lõpus toimub hooaja lõpuüritu, kus premeeritakse hooaja aktiivsemaid osalejaid ning vaadatakse ühiselt aasta parimaid pilte.

Hooaja viimase retke teeb eriliseks asjaolu, et liigutakse pimedal ajal pealampidega. Retkele kogunemine toimub laupäeva, 15. detsembri pärastlõunal alates kell 15.30 ning kogunemispaigaks on Valgehobusemäe suusa- ja puhkekeskus.

Retkele starditakse kahes grupis, vastavalt kell 16:00 ja 16:30. Sündmuse korraldajad paluvad kohale tulla vähemalt 20 minutit enne matkagrupi väljumist. Retke pikkuseks kujuneb vastavalt ilmastikuoludele ca 12 km ning ajaliselt planeeritakse retke läbimiseks koos peatustega 3 tundi.

Orienteeruvalt kell 20.00, kohe kui kõht on täis söödud võetakse ette hooaja aktiivseimate kõndijate ning kollektiivide tunnustamine.

Täpsem hinnakiri, matka teekond ja muu vajalik info on leitav SIIT! Registreerimine matkale toimub kuni 12. detsembrini või kuni kohti jätkub.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background