Elina Born ja Jüri Pootsman laulavad Käru kiriku toetuseks

Pühapäeval toimub Käru kirikus heategevuskontsert, kus astuvad üles Elina Born ja Jüri Pootsman.

Lihtne ja kaunis klassitsistliku interjööriga Käru puukirik on ehitatud 1860. aastal ning see on üks vähestest Eestis tänaseni säilinud puukirikutest. Selle tornikell pärineb aastast 1771. Käru kirik on tuntud ka oma hea akustika poolest ning hoones on aset leidnud väga paljude artistide menukad kontserdid.

Vaatamata koguduse püüdlustele hoonet korras ja kasutuses hoida, vajab see siiski suurt investeeringut remonditöödesse. Mitmel aastal on kogudus proovinud erinevatest projektidest remondiks raha küsida, kuid kahjuks pole kirik rahastust saanud. Tänavu kevadel selgus, et kiriku katus, mis 2009. aastal renoveeriti, on tänaseks väga halvas seisus ja vajab kapitaalremonti, samuti vajab fassaad kaitsvat värvikihti.

Elina Borni ja Jüri Pootsmani heategevuskontsert Käru kiriku toetuseks algab pühapäeval, 16. juunil kell 15 ja pilet maksab 20 eurot.

Käru kiriku remondi heaks saab teha ka annetuse, jättes endale sobiva summa kiriku annetuskasti või tehes ülekande EELK Käru koguduse arveldusarvele EE612200001120135016 (märksõna „Kiriku remont“).


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background