Elisa hoiatab petuskeemi eest

Sidefirma Elisa hoiatab petuskeemi eest, kus justkui näiliselt Elisa Eesti nime alt reklaamitakse klientidele võimalust võita auhindu.

Elisa kinnitab, et ei ole küsitlust kellelegi saatnud ning tegu on petuskeemiga, mille puhul on kasutatud Elisa logo ja sümboolikat. Üleskutses õhutatakse inimesi vastama küsimustikule, mille täitmisel on võimalus võita auhindu, näiteks Apple iPhone XS ja Samsung Galaxy S10 telefone ja Apple Airpods kõrvaklappe. Üleskutsed on saabunud domeenilt worldvictory.zone ning kirjutatud nii eesti kui inglise keeles.

Sellisele teavitusele ei tohiks kindlasti reageerida, enda andmeid edastada ega küsimustele vastata.

Tänaseks on teada ka juhtum, kus Elisa klient taolise petuskeemi ohvriks langes. Juulis sai klient teavituse Elisa logo ja sümboolikaga lehelt, kus paluti sisestada pangakonto- ja -kaardinumber, mida inimene heauskselt ka tegi. Hiljem pöördus klient Elisasse ja andis teada, et tema kontolt on raha maha võetud. Ettevõte teavitas klienti, et tegemist on petuskeemiga ja kinnitas, et sellist auhinnamängu Elisa korraldanud pole.

Elisa palub tähele panna, et ettevõtte ametlikud reklaamid ja kirjad tulevad alati veebiaadressilt www.elisa.ee või e-posti aadressilt @elisa.ee lõpuga. Kui tekib kahtlusi, et mõni veebileht reklaamib Elisa nime, logo või muu sümboolikaga mõnda auhinnamängu või küsib andmeid, palub ettevõte sellest teada anda klienditeeninduse telefonil 6600600.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background