Endine perearstikeskus läheb haamri alla

Pärnu tn 56. Pilt: Google Maps

Paide Linnavolikogu pani oma 23. jaanuari otsusega enampakkumisele Pärnu tn 56 asuva endise perearstikeskuse.

Kinnistu alghind on 120 000 eurot ja oksjonisamm 100 eurot.

Pärnu tn 56 hoone puhul on tegemist kinnisasjaga, mille sihtotstarve on 50% ärimaa ja 50% ühiskondlike ehitiste maa. Hoone esimesel korrusel asuvad kabinetid, teisel korrusel äriruumid ning keldrikorrusel abi- ja laoruumid ning soojussõlm.

Hetkel on hoone koormatud II korruse väljaüürimiseks sõlmitud 13 tähtajatu üürilepinguga ning I korrusel on üks kehtiv üürileping. Kehtivad lepingutest tulenevad õigused ja kohustused lähevad üle uuele omanikule.

Kogu müügiobjekti puudutava infoga saab tutvuda Paide linnavalitsuse linnamajandusosakonnas Pärnu tn 3, kabinet 209. Teavet saab küsida ka telefonil 53010664 või e-posti aadressil rein.sainas@paide.ee.

Enampakkumisel osalemise tasu on 200 eurot ja tagatisraha 12 000 eurot. Oksjonist võivad osa võtta kõik füüsilised ja juriidilised isikud, kellel on õigus sõlmida vastavat lepingut ning kelle enampakkumisest osavõtt ei ole vastuolus seaduse või teiste õigusaktidega ning kellel ei ole võlaõiguslikest lepingutest tulenevaid tähtaegselt täitmata rahalisi kohustusi.

Suuline avalik enampakkumine toimub neljapäeval, 13. veebruaril algusega kell 14 Paide Linnavalitsuses Pärnu tn 3.

Uuri lisa SIIT.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background