Erich Petrovits: Paide-Türi rahvajooks tuleb igal juhul

Erich Petrovits

Kuigi on hakanud liikuma kuuldus, et Paide-Türi rahvajooksu korraldab edaspidi SA Paide Spordikeskus, ei vasta see tõele. Korraldamisega jätkab endiselt MTÜ Paide-Türi Rahvajooks, küll on aga muudatused tulemas mittetulundusühingu koosseisus. Pärast pikaajaliste eestvedajate Urmas Jõgi, Jaanus Šadeiko lahkumist on hetkel ainus juhatuse liige spordientusiast  Ervin Runnel. Muudatused on aga tulemas ja tõenäoliselt võtavad MTÜ-s kohad sisse: Janno Viilup, Arto Saar, Paul Poopuu ning eestvedajana Erich Petrovits.   Ilmselt lisandub Türi valla poolt veel üks inimene.

Senised valdkondadejuhid on nõus jätkama kõik peale logistikajuhi Jaanus Alliksaare, kelle kohale on tõenäoline kandidaat juba olemas.  Ettevõtmise rahaline seis paraneb, sest nimesponsor Viking Windows, Paide linn ja Türi vald on igaüks nõustunud panustama 8000 eurot. Muidugi kaasatakse rohkesti sponsoreid, sest Erich Petrovitsi hinnangul on Paide- Türi rahvajooksu kogukulu 60 000 euro ringis.

Uue koosseisu esimene eesmärk on viia läbi selle sügisene rahvajooks välja kujunenud tasemel, aga juba järgmisesse aastasse vaadatakse juba selle pilguga, kuidas midagi paremaks teha.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background