ERM ootab fotosid võistlusele „Minu kihelkond“

Foto: erm.ee

Eesti Rahva Muuseum  ootab võistlusele „Minu kihelkond“ fotosid aastatest 2018–2020. Pilte saab esitada kuni 1. märtsini. Parima pildi autorit ootab 1000-eurone autasu, ülesvõtted lisatakse ERMi kogusse.

Oodatud on jäädvustused kõikjalt Eestist, mis kujutavad kihelkonnaelu nüüdisajal. Olgu pildil pidu- või argipäev, suvi või talv – peaasi, et kajastuks piirkonna eripära. „Küllap leiate oma pildikaustadest ülesvõtteid kodupaiga vaatamisväärsustest, inimestest oma argipäevastes toimetustes ja pidulikematel hetkedelgi. Käisite laulupeol, veetsite sõpradega aega, märkasite oma kodukandis midagi huvitavat? Paljut sellist, mis praegu tundub tavaline, ei osanud mõnekümne aasta eest ettegi kujutada,“ rääkis ERMi peaarhivaar Tiina Tael ja lisas, et tänaseid pilte on tore sajanditagustega võrrelda nii praegu kui ka tulevikus.

Fotosid saab ERMi pildisaatjate veebikeskkonda Pildiait üles laadida 1. märtsini, võitjad kuulutatakse välja 14. aprillil. Saabunud töödest saab täiendus ERMi fotokogule.

Konkursiga “Minu kihelkond” tähistab Eesti Rahva Muuseum kihelkonnapiiride suurprojekti lõppemist; projekti käigus paigaldati teedele 1230 kihelkonnapiiri silti, mis märgivad 107 kihelkonna piire.

Täpsem info konkursi ja piltide esitamise kohta on leitav SIIT!

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background