Ettevõtlusõppe edendajate nominendid on selgunud

Signe Mitt; foto: FB

Selgunud on Haridus- ja Teadusministeeriumi ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu tunnustuskonkursi nominendid.

Parimaid ettevõtlusõppe edendajaid tunnustatakse viies kategoorias: aasta ettevõtlik õpetaja ja õppur, ettevõtlusõppe mentor, ettevõtlusõppe edendaja ning Edu ja Tegu programmi aasta tegija.

Kategoorias aasta ettevõtlik õpetaja on nominentide seas Imavere Põhikooli karjäärikoordinaator Signe Mitt. Ta tutvustab õpilastele erinevaid edasiõppimisvõimalusi, ettevõtmisi ja põnevaid külalisi, korraldab väljasõite ning leiab alati võimalusi, kuidas noori ettevõtlikkuse poole suunata. Ettevõtete külastused ja ettevõtjatega kohtumised on kaasa aidanud õpilaste mõtteviisi ja hoiakute kujunemisele. Õpilastega on osaletud messidel (näiteks Noor Meister), samuti on noored osalenud Paide Muusika- ja Teatrimajas toimunud ettevõtluspäeval, mis nende endi sõnul pakkus inspiratsiooni, unistusi ja sihte eluteele.

Samas kategoorias kandideerib parimaks ka praegune Pärnu Ühisgümnaasiumi, Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi ja Tallinna 21. Kooli ettevõtlusõpetaja Elbe Metsatalu, kes on varem aastaid töötanud nii Türi kui Paide koolides.

Kokku esitati viies kategoorias 35 kandidaati üle kogu Eesti, laureaadid kuulutatakse välja homme Tallinnas Kultuurikatlas.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background