(Mart Opmann, Swen Uusjärv)

Digitaalajastu ja tehnoloogia areneb tohutu kiirusega.
Kuidas aga meie haridussüsteem sellega kaasa võiks liikuda, räägivad  Taxify asutaja Martin Villig ja Eesti Masinatööstuse Liidu tegevjuht Triin Ploompuu.

(Swen Uusjärv, Mart Opmann)

Üha enam sisenevad meie ellu robotid, muutes sellega meie elukvaliteeti. Cleveoronist ning robotitest  Cleveroni AS juht ja asutaja Arno Kütt.

(Mart Opmann, Swen Uusjärv)

Kindlustatud varade statistika järgi on eestlaste kallim vara auto.
Kuid millal ja kuidas tuleks ettevõtet kindlustada, räägivad KredEx Krediidikindlustuse juhatuse liige Mariko Rukholm ja If P&C Insurance AS ettevõtete kindlustuse riskijuht Allan Kruus.

(Mart Opmann, Swen Uusjärv)

Statistikaametist, selle tegevustest ja kasulikkusest ettevõtjale, räägib Statistikaameti peadirektor Mart Mägi. 

(Swen Uusjärv, Mart Opmann)

Saates tuleb juttu ettevõtlusministeeriumi funktsioonidest, tegevustest ja plaanidest. Ettevõtlusministeeriumist räägib  Ettevõtlus- ja infotehnoloogiaministri Rene Tammist.

(Mart Opmann, Swen Uusjärv)

Iga ettevõtte efektiivsus algab töötaja suhtumisest ja oskustest ning realiseerub praktikas tema võimega viia ellu eesmärgistatud muudatuste plaane. Kuidas on võimalik tööstuses suurendada vahel isegi 80% tootmisefektiivsust, räägib Edu Konsultatsioonid OÜ juht Jüri Kuslapuu. 

(Mart Opmann, Swen Uusjärv)

Tark tööstus ehk teisisõnu neljas tööstusrevolutsioon on terves maailmas hoogu kogumas ning digitaalse tootmise uusi tehnoloogiaid töötatakse välja ja võetakse kasutusele järjest enamates tööstusettevõtetes. Kuidas on lood Eestis targa tööstusega ning mis moodi Tehnopol ja EAS sellele kaasa aitab, räägivad meile arendusprojektide juht  Kadi Villers, äriarenduse osakonna ja IKT valdkonna juht Anu Puusaag ja majandusarengu osakonna peaspetsialist Rami Morel.

(Mart Opmann, Swen Uusjärv)

Südamestimulaator, mis on parandanud üle miljoni inimese elukvaliteedi ja päästnud mitmeid elusid. Taastava kirurgia aparaat, euromüntide ehtsust tuvastav tehnoloogia, intelligentne päästevest – need on mõningad leiutised, millega meie saatekülaline emeriitprofessor Mart Min on hakkama saanud. Lisaks leiutistele on tema teadustel üle 40 patendi. Ettevõtlusraadios räägib Tallinna Tehnikaülikooli emeriitprofessor Mart Min teadusest, patentidest ja ettevõtlusest.

(Mart Opmann, Swen Uusjärv)

Teemaks “Äritegevus Ukrainas”, saate külaline Andres Lumi räägib, kuidas käib ettevõtlus Ukrainas ja mis moodi seal toimetatakse.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background