FC Türi Winter Cupil võidutses Väätsa jalgpallimeeskond

JK Väätsa

Laupäeval toimus Väätsa tervisekompleksis esmakordselt FC Türi poolt korraldatud saalijalgpalliturniir FC Türi Winter Cup 2018, millest võttis osa kaheksa meeskonda nii Järvamaalt kui mujalt.

Turniiri võitis täiseduga Väätsa, kes poolfinaalis  alistas FC Türi I meeskonna seisuga 5:4 ja finaalis FC Märjamaa tulemusega 4:2.
Turniil sai teise koha FC Märjamaa, kolmanda FC Türi I, neljanda FC Lääne-Nigula, viienda FC Türi II, kuuenda JKK, viimase kohaga pidi leppima FC Kurtna.

Turniiri parimaks väravavahiks valiti Janek Gergalo FC Türi I tiimist. Turniiri parima mängija tiitliga läks koju Karel Kaldma FC Märjamaa meeskonnast, parima Fair-Play tunnustuse sai Väätsa. Turniiri parima väravalööja tiitlit jäid jagama Hendrik Pihl Väätsa meeskonnast ja Voiteh Karnatsevitš FC Türi I.  Parimaks noormängijaks valiti Igor Gergalo FC Türi I meeskonnast.

Turniiri korraldaja Voiteh Karnatsevitš sõnas: „Esimese turniiri korraldamisega võib täitsa rahul olla, tagasiside meeskondadelt oli positiivne ja loodetavasti see ei jää meie viimaseks turniiriks, tänu positiivsele tagasisidele tahame veel korraldada turniire ja pakkuda teistele meeskondadele võimalust, arendada oma noori. Noored on meie tulevik“.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background