Flora endine väravavaht liitus Paide Linnameeskonnaga

Mait Toom. Foto: Heiki Laan

Paide Linnameeskond omandas FC Floralt Mait Toomi mängijaõigused ning sõlmis 28-aastase väravavahiga 2-aastase lepingu.

Toom kaitses 11-kordse Eesti meisterklubi väravat aastatel 2012-2018 130 Premium liiga mängus ning tuli Floraga Eesti meistriks 2015. ja 2017. aastal. Eesti karikavõitjaks krooniti Toom aastatel 2013 ja 2016.

Mõlemal meistritiitli hooajal valiti Toom Soccerneti lugejate poolt aasta parimaks väravavahiks, sama autasu teenis ta ka 2010. aastal Tartu Tammeka eest mängides. Kokku on koos 59 mänguga Tammekas Mait Toomi kogemustepagasis 189 Premium liiga kohtumist.

Mait Toom: „Mul on hea meel liituda noore ja väga perspektiivika meeskonnaga nagu selleks on Paide Linnameeskond. Loodan, et suudan meeskonnale pakkuda oma kogemusi ja oskusi täiel rinnal. Usun, et olen karjääris jõudnud teatud tasemele ja loodan, et siit algab uus ülesmäge minek ja taseme tõus. Tahan tänada Paide juhte, tänu kellele see klubi vahetus sai teoks. Ootan suure põnevusega hooaja ettevalmistuse algust ja uute meeskonnakaaslastega kohtumist!“

Lõppenud hooajal 20 Premium liiga mängus Paide Linnameeskonna väravat kaitsnud itaallane Andrea Liotti Järvamaa esindusklubis ei jätka.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background