Gambialane liitus Paide Linnameeskonnaga

Foto: Heiki Laan

Järvamaa esindusklubi Paide Linnameeskonna komplekteerimine käesoleva aasta Premium liiga hooajaks jõudis lõpule, kui klubiga allkirjastas 2-aastase lepingu äärekaitsja Muhammed Sanneh.

18-aastane Sanneh on Aafrika riigi Gambia U-20 koondislane, kes liitus Paidega pärast väga edukat testperioodi Gambia 12-kordses meistermeeskonnas Real de Banjur.

Sanneh ütles, et ta on õnnelik oma esimese profilepingu üle ja Paidele selle võimaluse eest väga tänulik. Ta on rahul, et suutis testperioodi jooksul treeneritele tõestada, et väärib kohta meeskonnas. Sanneh soovib meeskonda oma oskustega maksimaalselt aidata ja näidata fännidele parimaid esitusi.

Lisaks Muhammed Sannehile sõlmisid hooajavahelisel perioodil Paide Linnameeskonnaga lepingud veel teinegi Gambia jalgpallur – Sannehi klubikaaslane ründaja Allassana Jatta, väravavaht Mait Toom, äärekaitsja Karl Mööl, Hispaania keskkaitsja Mikel Gurrutxaga ning ründajad Andre Järva ja Kevin Kauber. Laenulepingutega jätkavad Linnameeskonna ridades kaitsja Tanel Neubauer ja keskväljamees Vladislav Zanfirov.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background