Ganvix Cup pühendati Anatoli Rodionovile

Laupäeval korraldas Türi JK Ganvix 12. korda traditsioonilise turniiri, mis seekord oli pühendatud tänavu 85. sünnipäeva tähistavale kauaaegsele Türi jalgpalli eestvedajale ja legendaarsele mängijale Anatoli Rodionovile.

Osalemas olid Türi JK Ganvix, Türi JK Livernal, Paide Linnameeskond U21, FC Järva-Jaani, Vändra JK Vaprus, Pärnu JK Poseidon ja FC Kose kahe meeskonnaga.

Finaali jõudsid seni vaid võite tunnistanud Türi JK Ganvix ja Vändra JK Vaprus. Kohe alguses oli näha, et tuleb põnev kohtumine, kuna üks meeskond valis selgelt ründava positsiooni ja teine võistkond lootis vastast üllatada kindla kaitsemänguga.

Kohtumine oligi lõppemas viigiga, kui 27 sekundit enne lõppu õnnestus Vändra mängijatel üks paljudest rünnakutest resultatiivselt lõpetada ja Inder Põder palli kahe posti põrkest väravasse sokutas. Järelejäänud sekundite jooksul vahetus mängus roll ja pärnumaalased kaitsesid ennastsalgavalt oma väravat, millega tagati järjekordne Ganvix Cupi võit.

Turniiri parimaks väravavahiks tunnistati Türi JK Ganvixi puurilukk Aivar Vettik ning parimaks mängijaks Kaarel Saaremets võitjameeskonnast.

Anatoli Rodionovile pühendatud Ganvix Cupi võitis Vändra JK Vaprus, teise koha sai Türi JK Ganvix ja kolmanda koha Paide Linnameeskond U21. Neile järgnesid FC Järva-Jaani, FC Kose II võistkond, Türi JK Livernal, FC Kose I meeskond ja Pärnu JK Poseidon.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background