Grossi poodidest saab sularaha välja võtta

Pilt: kukkur.swedbank.ee

Swedbank koostöös OG Elektraga pakub Grossi Toidukaubad poodide kassadest sularaha väljamaksmise teenust kõikide süsteemiga liitunud pankade klientidele.

Kaubandusketi omaniku Oleg Grossi sõnul on uus süsteem klientide poolt juba ammu oodatud, eriti maapiirkondades. Grossi sõnul on sularaha kassast väljastamise teenus kasulik nii ettevõttele kui ka klientidele, parandades ühelt poolt märgatavalt sularaha kättesaadavust ning teisalt olles kasulik ettevõttele, vähendades sularaha käitlemisega seotud kulusid.

Kassast sularaha väljavõtmine sarnaneb tavalise sularahaautomaadi kasutamisega: klient ütleb kassas enne ostude eest tasumist teenindajale sularahana väljavõetava summa ning sisestab makseterminali oma pangakaardi PIN-koodi. Seejärel maksab teenindaja soovitud summa poekassast välja ja see võetakse maha kliendi pangakontolt.

Korraga saab välja võtta minimaalselt 5 ja maksimaalselt 100 eurot ning nende vahele jääv summa muutub 5-eurose sammuga. Sularaha väljavõtmiseks on vajalik vähemalt 1-eurone ostusumma, mis tasutakse pangakaardiga. Sularaha väljavõtmisel lisandub teenustasu 36 senti.

Järvamaal asuvad Grossi poed Järva-Jaanis, Koerus, Paides ja Türil.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background