Hääletada saab Järvamaa Sporditähe poolt

Kuni 5. jaanuarini saab hääletada Järvamaa Sporditähe poolt.  Tänavu kandideerivad:  Lisell ja Robin Jäätma- vibusportlased Türi Vibukoolist, kes võitsid sel aastal Suveuniversiaadilt segavõistkondliku kuldmedali. Järvamaalt pole keegi Universiaadilt medalit võitnud. Samuti lasid Lisell ja Robin uue juunioride Euroopa- ja maailmarekordi segavõistkondlikus arvestuses.

Marko Remlik- Eesti rammumees , kes võitis Meistrite liiga etapi Serbias. Aravetelt pärit Remlik pääses rammumeeste Meistrite liigasse alles eelmisel aastal ja sai Soomes peetud debüütvõistlusel teise koha. 2019.a hooajal on ta lisaks Serbia etapile kaasa teinud ka Saksamaa etapil, kus ta lõpetas viiendana.

Markus Anvelt- Türilt pärit kergejõustiklane, kes on 2019. aasta edetabeli juht poiste U18 kõrgushüppes 2.01, EMV U 18 III koht kõrgushüppes 186 cm. Rukkilillemängude I koht PU 18 kõrgushüpe 200 cm, Eestimaa Suvemänguudeldel I koht PA-klassi kõrgushüpe 201 cm.

Paide Linnameeskond- 4. koht jalgpalli meistri liigas. Lõppenud hooajal kogus Paide Linnameeskond rekordilised 74 punkti ning jäi pronksi teeninud Nõmme Kaljust vaid kolme silma kaugusele.

Kert Toobal- Eesti võrkpalli meeskonna kapten. Toobal alustas karjääri 1990ndate lõpus Paide Hereses Järvamaal. Ta on mänginud 292 mängu koondise eest. Tegu on Eesti rekordiga.

Välismaale siirdus Toobal esmakordselt 15 aastat tagasi. Mänginud lisaks Eestile Prantsusmaal, Soomes, Belgias, Poolas ja Türgis. Pälvis 2018. aastal president Kersti Kaljulaidilt Valgetähe IV klassi teenetemärgi.

Järvamaa Sporditähe hääletuslink on leitav SIIT! Hääletamine lõppeb 5. jaanuaril.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background