Haavlilaskjad lõpetasid hooaja

Pilt on illustreeriv

Laupäeval toimus Türil Lokuta lasketiirus seeriavõistluse Compak Sporting V etapp, kus osales 21 laskurit üle kogu Eesti.

Ühtlasi oli tegemist seeriavõistluse selle aasta viimase etapiga.

Võistlus peeti formaadis, kus eelvõistlusel lasti 50 märki, misjärel selgusid auhinnasaajad juunioride ja veteranide klassis. Absoluutarvestuse võitjate väljaselgitamiseks tuli põhivõistluse kuuel paremal sõltumata vanusest lasta poolfinaalis veel 15 märki. Poolfinaali põhjal selgus neli paremat, kes lasid veel täiendava finaalseeria.

Seeriavõistluse kokkuvõttes läks arvesse nelja parema etapi põhiharjutuse tulemus.

V etapil tuli absoluutarvestuses võitjaks Oskar Paukku, teise koha sai Sulev Kont ja kolmanda koha Tauno Tamm.

Veteranide klassis tuli esimeseks Oskar Paukku, teine oli Jüri Valdma ja kolmas Fredi Tarbe.

Juunioridest võttis võidu Peeter Reile, teiseks tuli Jarl Joosep Ilves ja kolmandaks Kaspar Vall.

Türi Compak Sporting seeriavõistluse kokkuvõttes tuli meestest esimeseks Eero Kajakas, teise koha sai Ando Vau ja kolmanda koha Karl Raaga.

Veteranidest oli parim Oskar Paukku, teine oli Olev Tiisler ja kolmas Alo Salm.

Juunioride klassis tuli esimeseks Jarl Joosep Ilves, teiseks Aron Lootus ja kolmandaks Peeter Reile.

V etapi tulemused
Absoluutarvestus
I Oskar Paukku, Järvamaa, põhivõistlus 45/50, poolfinaal+põhivõistlus 59/65st, finaal 14/15st
II Sulev Kont, Järvamaa, põhivõistlus 45/50, poolfinaal+põhivõistlus 57/65st, finaal 13/15st
III Tauno Tamm, Võrumaa, põhivõistlus 44/50, poolfinaal+põhivõistlus 57/65st, finaal 13/15st