Haridusprogrammi Ettevõtlik Kool ootab edulugude konkursile

Selleks, et lood kõige ettevõtlikkumatest tundidest, projektidest, sündmustest, koolitustest, õppepäevadest või muudest tegevustest saaksid jutustatud suuremale hulgale huvilistele, on välja kuulutatud edulugude konkurss, millega soovitakse tunnustada inimesi, organisatsioone kui ka algatusi, mis väärtustavad ettevõtlikku hoiakut või on heaks näiteks ettevõtliku õppe metoodika rakendamisest.

Edulugude konkursil on neli kategooriat, milledeks on: Parim koostöötegu, 2P (Parim Praktika), Noorte algatus ja Ettevõtlik haridustegu.

Lisaks annavad maakondlike arenduskeskuste koordinaatorid välja ka “Ettevõtliku kooli” „Aasta üllataja” auhinna, millega tunnustatakse piirkondlikke eestvedajaid, kes on õppeaasta jooksul rakendanud ettevõtliku õppe metoodikat, panustanud või olnud uuenduslikul moel eeskujuks ettevõtliku eluhoiaku kujundamisel.

Edulugusid on oodatud esitama kõik Järvamaa haridusasutused.

Maakonna edulugusid tunnustatakse  27. augustil Paide Muusika- ja Teatrimajas Järvamaa haridustöötajate õppeaasta avaseminaril.

Üle-eestilisele konkursile pääsevad sel aastal ainult võrgustikuga liitunud haridusasutuste kolm silmapaistvamat edulugu.

Konkursi finaal leiab aset 05.11 Tartus ERMis toimuval Haridusfestivalil.

Edulugusid oodatakse kuni 22. juunini, esitamise kohta saab rohkem infot aadressilt evkool.ee.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background