Heategevusoksjonid toetavad Türi noormehe taastusravi

Kassikennel Cattery von Heeros ja vesipiibutootja BACCO on otsustanud korraldada heategevuslikud oksjonid, et toetada suvel raskelt viga saanud Türi noormehe Rasmus Juhansoni taastusravi.

Augustis õnnetult pallimängu mängides kukkus 15-aastane Rasmus Türi tehisjärve vette, mille tagajärjel sai ta kaelatrauma. Tal on vigastatud 3. ja 4. kaelalüli, mistõttu ei ole ta ise võimeline hingama ega ennast liigutama. Motivatsioon ja tahe on küll suured, ent ka vigastus on suur ja sellest tulenevalt on noormehe olukorra parandamine väga kulukas.

Hetkel on Rasmus hingamisaparaadist täielikult sõltuv, mis eeldab igapäevast filtrite ja erinevate tarvikute vahetamist, et ei tekiks põletikku. Väga oluline on ka füsio- ja tegevusteraapia, et taastuda parimal võimalikul viisil.

Cattery von Heeros otsustas Rasmuse toetuseks oksjonile panna Royal Canini telkpuuri. Oksjon kestab Facebookis kenneli lehel 9. detsembrini ja pakkumised palutakse teha pildi alla, kus on peal puur ja kassid.

Türi firma BACCO pani oksjonile kaks vesipiipu: Bacco Le Cuir ja Bacco Vintage. Pakkumisi saab teha samuti 9. detsembrini nende Facebooki lehel vastava postituse juures SIIN ja SIIN.

Oksjonitel osalemiseks on minimaalne pakkumise samm 1 euro ja maksimaalne samm 10 eurot. Kogu oksjonitelt saadav tulu annetatakse Rasmusele ja tema perekonnale.

Kes ei taha oksjonitel osaleda, kuid soovib siiski Rasmuse taastusravi toetada, saab teha ülekande Rasmus Juhansoni kontole EE552200221024367692.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background