„High School Musical“ otsib osatäitjaid. REGISTREERUMISLINK!

Käesoleva aasta suvel jõuab Eesti Noorte Muusikaliteatri kodulavale Türi Kultuurikeskuses maailmakuulus „High School Musical“ ning teater on välja kuulutanud prooviesinemised.

Eriolukorraga seoses on prooviesinemiste esimene voor Tallinnas, Tartus, Pärnus, Kuressaares, Rakveres ja Türil asendatud video-prooviesinemisega.

Osalema on oodatud 15-30-aastased noored, kellele meeldib laulda, tantsida, näidelda ja end proovile panna.

Esimeseks vooruks tuleb ette valmistada proosatekst või luuletus, mis annaks võimalikult täpse pildi kandidaadist kui näitlejast, ning 2 erineva emotsiooniga laulu, mis näitaks kandidaadi vokaalset võimekust kõige paremast küljest.

Muusikaliteatri juht Kaarel Orumägi julgustab prooviesinemisest osa võtma ka neid, kes on ühel või teisel alal nõrgemad ning kutsub neid üles näitama oma kõige tugevamat külge, kuna tihtilugu on muusikalides ka selliseid rolle, kus tantsu, laulu või näitlemise osakaal on väiksem.

Prooviesinemisele saab registreeruda 31. märtsini vastava lingi kaudu SIIN ning registreerimise järel saadetakse e-kiri, kus on edasised juhtnöörid ülesannete täitmiseks. Videote saatmise tähtaeg on 3. aprill kell 21.

Registreerumise eelduseks on, et osaleja saab viibida kõikides proovides ja kõikidel etendustel. Muusikali proovid toimuvad Türi Kultuurikeskuses 31. juulist 6. augustini ning „High School Musical“ on publiku ees 7.-16. augustini.

II vooru pääsenute nimekiri, ülesanded ja vorm avaldatakse 13. aprillil Eesti Noorte Muusikaliteatri veebilehel www.noortemuusikaliteater.ee.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background