„High School Musical“ otsib osatäitjaid. REGISTREERUMISLINK!

Käesoleva aasta suvel jõuab Eesti Noorte Muusikaliteatri kodulavale Türi Kultuurikeskuses maailmakuulus „High School Musical“ ning teater on välja kuulutanud prooviesinemised üle kogu Eesti.

Oodatud on 15-30-aastased noored, kellele meeldib laulda, tantsida, näidelda ja end proovile panna.

Prooviesinemised toimuvad kahes voorus: I voor on kavas 21. märtsil Tartus, 22. märtsil Pärnus, 28. märtsil Kuressaares, 29. märtsil Tallinnas, 4. aprillil Rakveres ja 5. aprillil Türil ning II voor 11. aprillil Tallinnas.

Esimeseks vooruks palutakse ette valmistada proosatekst või luuletus, mis annaks võimalikult täpse pildi kandidaadist kui näitlejast ning 2 erineva emotsiooniga laulu, mis näitaks kandidaadi vokaalset võimekust kõige paremast küljest. Lisaks tuleb kohapeal olla valmis erinevateks näitlemist, laulu ja tantsu puudutavateks ülesanneteks.

Muusikaliteatri juht Kaarel Orumägi julgustab prooviesinemisele tulema ka neid, kes on ühel või teisel alal nõrgemad ning kutsub neid üles näitama oma kõige tugevamat külge, kuna tihtilugu on muusikalides ka selliseid rolle, kus tantsu, laulu või näitlemise osakaal on väiksem.

Prooviesinemisele saab registreeruda vastava lingi kaudu SIIN. Registreerumise eelduseks on, et osaleja saab viibida kõikides proovides ja kõikidel etendustel ning 11. aprillil prooviesinemise II voorus.

II vooru pääsenute nimekiri avaldatakse 6. aprillil Eesti Noorte Muusikaliteatri veebilehel www.noortemuusikaliteater.ee.

Muusikali proovid toimuvad Türi Kultuurikeskuses 31. juulist 6. augustini ning „High School Musical“ on publiku ees 7.-16. augustini.

I VOOR
21.03 TARTU (Lille Maja, Lille 9)
22.03 PÄRNU (Pärnu Mai kool, Mai 3)
28.03 KURESSAARE (Kuressaare Gümnaasium, Nooruse 1)
29.03 TALLINN (Kaari Sillamaa KKK, Auna 6)
04.04 RAKVERE (Rakvere Gümnaasium, Vabaduse 1)
05.04 TÜRI (Türi Kultuurikeskus, Hariduse 1)
 

II VOOR toimub 11. aprillil TALLINNAS.
Täpsem aeg, asukoht ja vajalik materjal laekub 6. aprillil kõikidele teise vooru pääsenutele meili teel.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background