IMsport/Järvamaa peab aasta esimese kodumängu

Eeloleval laupäeval jätkab IMsport oma teekonda Eesti võrkpalli esiliiga meistrivõistlustel kodumänguga, kui külla sõidab Lotus Timber/Neemeco SK meeskond.

Hoolimata sellest, et peale pikka võistluspausi on peatreener Ilmar Mõttuse sõnul mängupilt veel konarlik, minnakse sellest hoolimata ülitihedale mängudegraafikule vastu võistlushimuliselt.

Mõttus tõdes, et kahjuks laupäevasel kodumängul üks põhimees osaleda ei saa, aga see võib hoopis ukse avada uuele noorele mängijale.

„Timber/ Neemeco SK meeskonnas mängib ka kolm Järvamaa taustaga mängijat: Siim Rõõmussaar, Margus Piik ja Jalo Villem. Mängivaks treeneriks on Eesti üks edukamaid rannavolle mängijaid Aleksei Povjakel. Põhilist rünnaku raskust kannab kõrgliiga kogemustega Villu Vahter, kelle trumbiks on hea rünnaku kõrgus,“ sõnas Mõttus vastaste kohta ning lisas, et ootab igaljuhul võitlusliku mängu ja palju rahvast kaasa elama.

Võrkpalli esiliiga kohtumine IMsport/Järvamaa ja Lotus Timber/Neemeco SK meeskonna vahel algab homme kell 17.00 Väätsa tervisekompleksis.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background