Isamaa Järvamaa piirkond valis uue juhatuse

Fotol Jüri Ellram, Pipi-Liis Siemann, Mihhail Feštšin, Priit Värk ja Aldo Tamm

Isamaa Järvamaa piirkonna üldkogu korralistel valimistel valiti järgnevaks kaheks aastaks juhatus koosseisus Priit Värk, Pipi-Liis Siemann, Aili Avi, Mihhail Feštšin, Jüri Ellram ja Aldo Tamm.

Senise piirkonnajuhi Priit Värgi sõnul lähtuti juhatuse valimistel põhimõttest, et maakonna kõik kolm omavalitsust oleksid esindatud. “Türilt valiti juhatusse vallavanem Pipi-Liis Siemann ja emakeeleõpetaja ning kogukonnaseltsi vedav Aili Avi. Järva valda esindavad pikaajalise omavalitsuskogemusega Jüri Ellram ja Aldo Tamm. Paide linna lippu hoiavad kõrgel linnapea Priit Värk ja kirurg dr Mihhail Feštšin.” Järvamaa piirkonna esimees valitakse juhatuse liikmete seast 6. veebruaril.

“Kui 2017 aastal toimunud kohalikel volikogude valimistel õnnestus Isamaal saavutada võit Türil ja Paides ning valimiste järgselt kantakse valitsusvastutust kõigis Järvamaa omavalitsuses, siis 2021 aastal ei saa siht olla madalam. Ent eelkõige kavatseb uus juhatus keskenduda Järvamaa elu arendamisele ja parandamisele, et nii väikelapsed, kooliõpilased, tööinimesed kui ka eakad saaksid elada elukeskkonnas, kus tunnevad end koduselt ja kuhu tahavad ka nende järgnevad põlvkonnad oma kodu rajada,” kommenteeris Värk Isamaa sihte.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background