Itaallased esitavad Juhan Liivi

Lääne-Virumaal Muuga mõisas esitatakse taas tumeromantilist muusikat. Juba neljandat korda on Eestis dark šansooni ja tumefolgi duo Roma Amor. Eesti publik armastab neid ja on lummatud nende hingekeeli liigutavast sügavast ja vahetust muusikast ja nüüdseks on see tunne saanud vastastikuseks. Oma seekordse kontserdi aluseks võtsid itaallased hiljuti ilmunud Juhan Liivi luuletuste tõlked itaalia keelde. Väidetavalt proovivad nad Liivi loomingut ka eesti keeles esitada.

Teine kontsertõhtu esineja on kloun DAN le MAN Austraaliast.Tsirkusekunsti õppis ta Inglismaal ja kehalist teatrit Austraalias, oskab saksa keelt, elab Eestis, näeb välja nagu prantslane ja tal on oma parfüümibränd . Ta on andnud rohkem kui 1000 etendust rohkem kui 35 riigis.

Tumeromantika festivalide kauaaegne korraldaja Risto Kukk on sedakordna suutnud suhted toetajatega korraldada nii, et seekordne tumeromantika õhtu on tasuta. Suure melomaanina peab Risto vajalikuks, et tõeliselt väärt muusika jõuaks kuulajateni ka siis kui pileti jaoks raha ei jätku. Küll on aga soovi korral võimalik festivalile annetusi teha.

Muuga mõisa võib kohale minna juba varem, sest kontserdile eelneb sealsamas kirjanduse- ja toidu festival Sõna ja soustiga, kus võib kohata paljusid eesti kirjanikke, keda küsitleb Jaak Urmet ning nautida esinemas muusikuid eesotsas Bonzoga. Festivalipäev algab juba kell 11.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background