Järva-Jaani tuletõrje aastapäeva tähistatakse killavooriga

Käesoleva aasta 27. juulil tähistab Järva-Jaani tuletõrje oma 120. aastapäeva.

Järva-Jaani Tuletõrje Selts ja vanatehnika varjupaik korraldavad homme selle puhul Järva-Jaanis tuletõrje- ja päästevaldkonna suunitlusega tehnikaparaadi koos muude üritustega, mis on ka üheks osaks üleriigilise organiseeritud tuletõrje 100. aastapäeva tähistamisest.

Tänavusel killavooril soovitakse kokku saada 120 kõige erinevamat tuletõrje ja päästevaldkonnaga seotud sõidukit. Praeguseks on osalema registreerunud väga erinevaid liikureid alates pritsumehe jalgrattast, lõpetades redel- ja voolikuautodega. Kui sõiduki kohta osatakse jutustada seos tuletõrje või päästega, kui sõidukijuht ja/või kaasreisijad on riietatud tuletõrjujale/päästjale vastavasse riietusse ja kaasas iseloomulikud vahendid, siis sellinegi kooslus sobib.

Tuletõrje liikurite killavooriks kogunetakse kell 10 Järva-Jaani keskväljakule, kust kell 12 suundutakse üheskoos vanatehnika varjupaiga poole. Alates kella 13st on kavas mitmesugused tuletõrjealased mängud ja võistlused ning kell 15 algab varjupaiga laval killavooris osalenute autasustamine.

Päeva lõpetab simman ansambliga Player.

Lähemat infot saab Tuletõrje liikurite killavoori peakorraldajalt, Järva-Jaani Tuletõrje Seltsi esimehelt Tuve Kärnerilt telefonil 5149485.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background