Järva Kilb alustab taas

Mälumängusari Järva Kilb alustab oma 9. hooaega 8. oktoobril Aravete Kultuurimajas.

Mängud toimuvad iga kuu teisel teisipäeval ning iga mäng toimub uues kohas ja mängu valmistab ette võõrustav võistkond. Igas mängus kõlab 40 küsimust, mis esitatakse mängijatele viieste plokkidena. Üks küsimusteplokk igas mängus puudutab Järvamaad ja nende küsimuste punktid liidetakse hooaja lõpus kokku.

Möödunud hooajal toimusid mälumängukohtumised Aravetel, Järva-Jaanis, Roosna-Allikul, Jänedal, Paides ja Türil. Seni on hooaja üldvõitu maitsnud vaid võistkond Pubi Krahv Dracula Türilt, kuid nende selja taga käib alati pingeline võistlus, kus kohad pole enne kindlad, kui mäng läbi.

Sarjaga on oodatud liituma kõik mälumänguhuvilised ja selleks tuleb kokku panna 4-liikmeline võistkond. Eelmisel hooajal osales kõikidel etappidel 11 võistkonda, kuid ühekordseid osalejaid oli rohkem.

Mälumängu propageerimiseks maakonnas jõuab mängujärgselt Kesk-Eesti Tre Raadio eetrisse saade Kilvatund, kus Arlet Palmiste ja Mati Palmet koos külalistega arutlevad põnevamate küsimuste üle.

Sarja Järva Kilb korraldab MTÜ Sääsküla Huviklubi ja sõltumatu kohtunikuna hoiab punktitabelit Ants Käärma.

Kes soovib mälumängusarjas kaasa lüüa, sellel palutakse oma osalemisest eelnevalt teada anda e-posti aadressil palmistearlet@gmail.com või tulla mängupäeval kohale.

Hooaja esimene Järva Kilb toimub 8. oktoobril algusega kell 19 Aravete Kultuurimajas.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background