Järva- Madisel avatakse kodanikualgatuse eestvedamisel taas raamatukogu

Pilt on illustreeriv. Foto: uuskastutuskeskus.ee

Augusti alguses avab endises vallamajas oma uksed taas Järva-Madise raamatukogu. Kuna tegemist on kodanikualgatusega, vajab raamatukogu kõigi toetust ning tuge, et pakkuda nii Järva-Madise küla elanikele kui ümberkaudsetele inimestele mitmekesist ning huvitavat lugemiskogemust.

Seoses sellega on oodatud nii annetused kui teised koostöövariandid.  Annetusteks on oodatud: erinevad lasteraamatud eelkooliealistele lastele; raamatud nii nooremale kui vanemale koolieale, sh klassika (nt A. Lindgren, E. Raud jms) kui ka uuem kirjandus. Eriti tore, kui leiduks raamatuid, mis on koolide soovituslikus nimekirjas; koomiksid ja lasteajakirjad (Nt Miki Hiir, Täheke, nii uuemad kui vanemad numbrid); lauamängud, pusled (kohapeal kasutamiseks); uuem ilukirjandus noortele ja täiskasvanutele (viimase paarikümne aasta jooksul ilmunud raamatud); ajatu kirjandusklassika; teatmeteosed nii lastele kui täiskasvanutele.

Huvilistel palutakse ühendust võtta kas kirjutades kiri kadri.kaarlep1@gmail.com või jättes teate Järva-Madise raamatukogu Facebooki lehele.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background