Järva malev tähistab Kaitseliidu aastapäeva vormikandmise nädalaga

Foto: Merilin Sepp

11. novembril tähistavad Kaitseliit ja Järva malev oma 101. aastapäeva, mille puhul Järva maleva pealik major Gabriel Rikberg on kutsunud kõiki malevlasi üles 8.-15. novembrini kandma igapäevatoimetusi tehes oma vormiriietust.

Rikbergi sõnul on teist aastat toimuva ettevõtmise eesmärgiks näidata uhkusega oma vorme ja kuuluvust Kaitseliitu ning anda aastapäevale juurde suuremat sünnipäevahõngu. Lisaks teeb vormikandmine maleva liikmeid igapäevategemiste juures nähtavamaks ja tekitab mõnes kohas ehk päeva lisaelevustki.

Kui muidu on Kaitseliidu liikmetel, sealhulgas ka noorliikmetel, lubatud oma välivorme kanda peamiselt vaid õppe- või esindustegevustel, siis nüüd on võimalus oma vormiriietust kanda ka koolis või töö juures.

Kõik, kes vormikandmise nädalast osa võtavad, on oodatud seda ka jäädvustama. Koos pere, sõprade või kolleegidega tehtud fotosid saab üles laadida Kaitseliidu Järva maleva Facebooki lehele.

Ka kõiki Järvamaa elanikke oodatakse vormikandmise nädala jooksul Järva maleva liikmeid märkama ja tegema koos pilte, mida on samuti võimalus üles laadida maleva Facebooki lehele.

Lisainfot vormikandmise nädala kohta jagab Kaitseliidu Järva maleva pealik major Gabriel Rikberg telefonil 53004233.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background