Järva malevlased peavad luurevõistlust

Reedel ja laupäeval toimub Türi vallas järjekorras juba 22. Järva maleva luurevõistlus „Sügis 2019“.

Selle eesmärgiks on välja selgitada võistkondadevaheline paremusjärjestus tsiviil-militaaroskusi ja meeskonnatööd eeldavate ülesannete sooritamise põhjal. Võistlusel osalevad kaitseliitlaste, naiskodukaitse, noorkotkaste ja kodutütarde neljaliikmelised võistkonnad ning lisaks on oodatud ka külalisvõistkonnad.

Esimesele katsumusele saadetakse tiimid reede öösel vastu laupäeva, mil Särevere alevikus tuleb sooritada luureülesanne. Siinkohal paluvad korraldajad Särevere elanikelt mõistvat suhtumist ja mitte sattuda paanikasse, nähes 4-liikmelisi võistkondi liikumas.

Laupäeva hommikul saadetakse võistlejad ühisstardist rajale, kus 7 tunni jooksul tuleb orienteeruda erinevate kontrollpunktide vahel ning koguda enda meeskonnale maksimaalselt punkte.

Tänase seisuga on luurevõistlusele end kirja pannud 13 võistkonda.

Võistlust korraldavad Kaitseliidu Türi üksikkompanii ja Kaitseliidu Järva malev koostöös Naiskodukaitse Järva ringkonna, Kodutütarde Järva ringkonna, Noorte Kotkaste Järva maleva ja koostööpartneritega. Oma panuse annavad Türi Seikluspark OÜ, Paide politseijaoskond, Andres Viidikas, Õhutõrjepataljon, GoTrack OÜ, Edelaraudtee Infrastruktuuri AS, Riigikaitse Rügement MTÜ ja Türi Vallavalitsus.

Luurevõistlus „Sügis 2019“ avatakse reedel, 27. septembril kell 23:15 ning selle lõpetamine ja võitjate autasustamine on kavas laupäeval, 28. septembril kell 17:30.

Lisainfot jagab võistluse ülem, Kaitseliidu Türi üksikkompanii pealik Urmas Piigert telefonil 5253860 ja e-posti aadressil urmas.piigert@kaitseliit.ee.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background